Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Tennisveld Golfbaan Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Fietsen |
| Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Massage Waxen Lichaamsscrub Lichaamspakking Gezichtsbehandelingen Manicure Pedicure | Pendeldienst Luchthavenshuttle | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
De 250 m² Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course Boca del Soco ligt op ongeveer 4 km van het Nationaal Park Cueva de las Maravillas en beschikt over een massagekamer. Deze villa is geschikt voor 6 gasten en biedt windsurfen, kanoën en fietsen om de vrijetijdsbesteding van de gasten te diversifiëren.
De 3-slaapkamer villa ligt op slechts 500 meter verwijderd van Beach Club, evenals op circa 10 minuten rijden naar Cueva de las Maravillas. Playa Boca del Soco is op ongeveer 3 km van Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course gesitueerd.
Deze accommodatie biedt uitzicht op de tuin en beschikt over een terras. Deze villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn ook een haardroger en badlakens voor uw comfort.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van de accommodatie, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Gasten kunnen tijdens hun verblijf ook eten in een eetgedeelte. Beach Club Playa Nueva Romana biedt Mediterrane gerechten aan en ligt binnen handbereik van de gesitueerde in Boca del Soco Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course. Er zijn lichaamspakkingen, een lichaamsscrub en pedicure om in te ontspannen na een drukke dag. Voor sportliefhebbers zijn er yoga-instructie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Kapper
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa en wellnesscentrum
- Pedicure
- Manicure
- Waxen
- Lichaamsscrub
- Gezichtsbehandelingen
- Behandelruimte
- Lichaamspakking
- Massage
- Fitnesscentrum
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Fietsen
- Tennisveld
- Golfbaan
- Yogales
- Sporttrainer
- Visserij
- Openluchtbad
- Makeup services
Diensten
- Luchthavenshuttle
- Roomservice
- Huishouding
- Autoverhuur
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Welkomstdrankje
- Zakencentrum
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kindermenu
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld naar Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course komen?
Gasten van Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Biedt Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course een draadloze internetverbinding?
Ja, Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course biedt WiFi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course te bezoeken?
Gasten van Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course kunnen eten in Beach Club Playa Nueva Romana restaurant, dat Mediterrane gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course?
Elegant Seaside Villa Steps To Beach & Golf Course beschikt over een ingerichte keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
De villa biedt geen ruimte aan huisdieren.